Yılmaz Usta Mobilya Yılmaz Usta Mobilya
Ahşap Üst Yüzey İşlemleri
 
   
MENÜ
İLETİŞİM
Antika ve Gomalak Cilası

Gomalak, diğer adı “şellak” olan, sarı-kahverengi renk aralığında bir reçinedir. Gomalak cila özel bir işlem gerektiren cila türüdür. Bu yüzden gomalak cila atölyesi bünyesinde öncelikle işinin piri gerçek bir usta ve gerekli tüm malzemeler bulunmalıdır. Gomalak cila ustası, uygulama yapacağı ahşaplara gerekli ön hazırlıklarını tamamladıktan sonra kullanacağı tüm malzemeleri eksiksiz olarak gomalak cila atölyesinde bulundurması ve kullanacağı gomalak cilayı en doğru şekilde hazırlayıp ahşabın özelliklerine ve o an ki durumuna göre kullanmalıdır.

Yılmaz Usta Mobilya Dekorasyon ve Tasarım Hizmetleri olarak Antika Mobilyalarınızın Gomalak cila işlemleri Atölyemizdeki uzman kadromuz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Ayrıca Antika Mobilya ve eşyalarınızın boya cila ve tamir işlerini uzman servisimiz tarafından istediğiniz renk ve tasarımlarla yapılmakadır.

           

       

Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Referanslar | İletişim :::::: Yılmaz Usta Mobilya Dekorasyon, Boya, Cila, Ahşap Renk Tasarım ve Tamir İşlemleri
2012© | Tüm hakları Saklıdır.    
 

Yılmaz Usta Mobilya, Lake tasarım, lake boya, Ankara mobilya Boya, Cila, gomalak boya, Klasik mobilya tasarım, mobilya renk uygulamaları, ahşap boyama, ahşap üst yüzey cilası, ankara polyester, ankara varak boya mobilya, ankara versaje uygulama, ankara mobilya tamir tadilat servis, ankara mobilya boya cila tamiri, ahşap ev, mutfak dolapları, banyo dolapları, mutfak dolabı modelleri, banyo dolabı modelleri, mutfak dolabı fiyatları, banyo dolabı modelleri, sürgü raylı dolaplar, raylı dolaplar, sürgülü dolaplar, tv üniteleri, lcd tv ünitesi, televizyon ünitesi, amerikan panel kapı, amerikan kapı modelleri, ahşap kapı modelleri, ahşap kapı fiyatları, masif kapı, masif kapı modelleri, masif kapı fiyatları, ahşap merdiven, ahşap merdiven modelleri, ahşap merdiven fiyatları, cam küpeşteli merdiven, cam merdiven, camlı merdiven, cam merdiven fiyatları, cam merdiven modelleri, küpeşte modelleri, küpeşte fiyatları, küpeşteci, kamelya, ahşap kamelya, kamelya modelleri, kamelya fiyatları, ahşap kamelya modelleri, ahşap kamelya fiyatları, pergule, ahşap pergule, pergule modelleri, pergule fiyatları, ahşap pergule modelleri, ahşap pergule fiyatları, ahşap pencere, ahşap pencere modelleri, ahşap pencere fiyatları, ahşap panjur modelleri, ahşap panjur fiyatları, mobilya tamiri, ahşap tamiri, ahşap merdiven tamiri, dolap tamiri, ahşap dolap tamiri Meco First Class First Class